Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  Ã–VRIGT / Speglar / SpegelbyrÃ¥ 6753388



*

nr 675 3388


Spegelbyrå

Tidigt 1900-tal, längd: 100, djup: 55, höjd: 186


Utrop:

300 kr

Såld:

1.000 kr

Sista tid för bud online:

måndag 10 januari 2011
kl 19:09:10


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
7/1 13:06:03 1      400 kr
9/1 22:18:02 2      Vinnande bud
10/1 13:53:27 3      800 kr
10/1 14:15:43 3      950 kr


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå med spegel sekelskifte sminkbord spegelbyrå speglar tidigt 1900-tal
  • 6036 Spegel
    förgylld ram, 84x58 cm
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    12 jan kl 18:23
  • 6480 Spegel
    Förgylld, 81x41 cm
    Aktuellt bud: 350 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    12 jan kl 20:57
  • 6674 Spegel
    förgylld, delvis bemålad, 66x54 cm
    Aktuellt bud: 150 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    12 jan kl 19:16




Ladda ner broschyr